KURUMSAL

Taviller Hidrolik Mil Boru İmalat Sanayi Ticaret A.Ş. olarak 1979 yılından itibaren hidrolik sektörünün tedarikçileri arasında olup yerli üretici olarak ülkemize istihdam sağlamak ve müşterilerimizin gereksinimleri en iyi şartlarda tedarik etmesini amaç edinmişizdir.

Ayrıca Taviller Hidroliftsan A.Ş. firmamıza hidrolik ve teleskopik silindir üretimi yapmaktayız. Ülkemiz ve dünya genelinde birçok müşterimiz bulunmaktadır.

Fabrikamız Aydın Astim Organize Sanayi Bölgesinde bulunmaktadır. İstanbul İkitelli ve İmes, Bursa, Konya, Ankara ve İzmir satış noktalarımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Hakkımızda

TAVİLLER, 1979 yılında TAVİL Kardeşler talaşlı imalat işine başlayıp, ülkemizdeki sanayicilerimizin desteği ile bugün kendi sektöründe bir dev haline gelmiştir. TAVİL Kardeşlerin ileri görüşlülüğü sayesinde Hidrolik Silindir, Krom Kaplı Mil ve Soğuk Çekme Boru üretimlerine başlayan TAVİL Kardeşler, kısa zamanda tüm pazarlarda adından söz ettirmiştir. Bünyemizde; Taviller Hidrolik Mil Boru İmalat Sanayi, Taviller Hidroliftsan Hidrolik ve Pnömatik İmalat Sanayi, Tavilmil Dış Ticaret, Şeref Hidrolik, DMF Steel ve Farmer Ziraat Aletleri olarak birbirinden değerli ve kendi alanında güçlü firmalar barındırmaktadır.

Taviller Hidrolik Mil Boru İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş., Aydın Astim Organize Sanayi Bölgesinde 24.000 mt2 kapalı, 40.000 mt2 açık alan ve yine 20.000 mt2 imalat ve stok alanına mevcuttur. Ayrıca Dünya piyasasın talebine göre üretim hatları kurulabilecek sanayi alanlarına sahiptir.

 Aydın merkez fabrikamızda Sert Krom Kaplı Mil, Hidrolik Soğuk Çekme Dikişsiz Honlanmış Boru, Kullanıma Hazır Hidrolik Boru, Hidrolik Silindir imalatı yapılmaktadır. Ayrıca Konya fabrikamızda son teknoloji makinalarımızla Hidrolik Bağlantı Elemanları ve Yedek Parça üretilmektedir. 

Üretim hatlarımızda, Kabuk Soyma, Doğrultma, Taşlama, Krom Kaplama, Polisaj makinaları bulunmaktadır. Makinalarımızı geleceğin ihtiyacına göre otomasyon olarak yenilemekte ve dünya çapında markalarla çalışmaktayız. 

Türkiye’de 5 ilde perakende satış depolarımız bulunmaktadır. İstanbul İkitelli, İstanbul İmes, Bursa Küçük Sanayi, Ankara Ostim, Konya İmsan ve Elit, İzmir Pınarbaşı. Şubelerimizde müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacakları çeşitlilikte stoklara ve donanımlı personeller mevcuttur.

Taviller Hidrolik Mil Boru, Tavilmil firmasıyla halihazırda 50 ülkeye ihracat yapmaktadır. Bu sayı gün geçtikçe artmakta olup Dünya’da adından söz ettirmektedir. Uygun terminler ve çeşitli ürünlerle müşterilerine destek veren Tavilmil, Türkiye’de şube satışlarıyla, yurtdışındaki satışları dengeleyecek kabiliyette ve kapasitededir.

Günümüzde kalitenin fiyattan daha önemli olduğu bilindiğinden dolayı Taviller Hidrolik Mil Boru, üretim hatlarında çatlak kontrol cihazları, korozyon tuz testi, malzeme analizi için spektrometre, doğrusallık kontrol cihazı, sertlik kontrol cihazı, çap ve et kalınlığı kontrol cihazı gibi birçok araç gereç bulundurmaktadır.

Müşterilerini paydaş olarak gören Taviller Grubu, Sizinle geldiği bu günlere, sizinle geleceğe giderek devam ettirecektir. 

Genç ve vizyon sahibi Tavil Ailesinin önderliğinde, yeni teknolojik yatırımlar yaparak müşterilerimize kaliteli ve uygun ürünler sağlamaya devam edeceğiz.

Kalite Politikamız

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Taviller Hidrolik Mil Boru İmalat Sanayi A.Ş., hidrolik-pnömatik sektöründe boşluğu doldurmak, gereksinim duyduğu ürünleri üretme misyonunu ortaya koymuştur. Bu doğrultuda yönetim ve çalışanlar geleceğe ait vizyon ve stratejileri oluşturmakta kullanılan ilkeleri ve hedefleri aşağıdaki gibidir.

Müşterilerimizin talep ettiği ürünleri yüksek kalite seviyesinde üreterek kısa sürede teslim etmek.

Firmamızın kalite seviyesini artırmakta tedarikçilerimizin önemli faktör olduğunu kabul ederek, kalite politikamıza uygun hammadde sağlamak.

Firmamız faaliyetlerinin kalitesini sürekli artırma amaci ile eğitim sürecinin devamlılığını sağlamak.

Müşteri memnuniyetinde sürekliliği sağlamak için müşteri beklentilerini ve gereksinimlerini uygun şekilde analiz ederek, koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışmak ve müşteri portföyünü genişletmek.

Bu ilkeleri ve hedefleri gerçekleştirmek için referans standart olarak ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİ uygulamak ve geliştirmek üst yönetim olarak öncelikli taahhüdümüzdür. Tüm çalışanlarımız bu bağlamda bu standardın ve kuruluşumuzdaki uygulamaların gereklerini eksiksiz yerine getirmek ile yükümlüdürler. Üst yönetim olarak çalışmalarımızın ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİ uygulamak için gerekli çaba, gayret ve çalışmayı gerçekleştirmelerini bekliyoruz. Çalışanlarımıza bununla beraber tüm destek ve kaynağı temin edeceğimizi taahhüt ediyoruz.

Sertifikalarımız