Kalite PolitikamızKoşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Taviller Hidrolik Mil Boru İmalat Sanayi A.Ş., hidrolik-pnömatik sektöründe boşluğu doldurmak, gereksinim duyduğu ürünleri üretme misyonunu ortaya koymuştur. Bu doğrultuda yönetim ve çalışanlar geleceğe ait vizyon ve stratejileri oluşturmakta kullanılan ilkeleri ve hedefleri aşağıdaki gibidir.

Müşterilerimizin talep ettiği ürünleri yüksek kalite seviyesinde üreterek kısa sürede teslim etmek.

Firmamızın kalite seviyesini artırmakta tedarikçilerimizin önemli faktör olduğunu kabul ederek, kalite politikamıza uygun hammadde sağlamak.

Firmamız faaliyetlerinin kalitesini sürekli artırma amaci ile eğitim sürecinin devamlılığını sağlamak

Müşteri memnuniyetinde sürekliliği sağlamak için müşteri beklentilerini ve gereksinimlerini uygun şekilde analiz ederek, koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışmak ve müşteri portföyünü genişletmek.

Bu ilkeleri ve hedefleri gerçekleştirmek için referans standart olarak ISO 9001:2000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİ uygulamak ve geliştirmek üst yönetim olarak öncelikli taahhüdümüzdür. Tüm çalışanlarımız bu bağlamda bu standardın ve kuruluşumuzdaki uygulamaların gereklerini eksiksiz yerine getirmek ile yükümlüdürler. Üst yönetim olarak çalışmalarımızınISO 90001:2000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİ uygulamak için gerekli çaba, gayret ve çalışmayı gerçekleştirmelerini bekliyoruz. Çalışanlarımıza bununla beraber tüm destek ve kaynağı temin edeceğimizi taahhüt ediyoruz.